Oto spored
Seznam kanalov Včeraj Danes Jutri Četrtek Petek Sobota Nedelja Ponedeljek Torek
TV spored danes na Oto

TV spored danes na Oto


naloži starejše

06:00 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 41. del

06:55 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

07:20 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 7. del

07:25 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 23. del

07:45 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 19. del

08:00 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 77. del

08:20 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 19. del

08:45 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 1. del

09:10 Mašine strašljivke

Animirani, 1. sezona, 8. del

09:15 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 39. del

09:30 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 43. del

10:00 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 7. del

10:10 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 17. del

10:35 Oddbods

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 21. del

10:40 Kaja

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 25. del

11:05 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 5. del

11:10 Nikova tablica

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 9. del

11:35 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 9. del

12:00 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 3. sezona, 1. del

12:20 Kraljevska akademija

★★★☆☆ Animirani, 19. del

12:45 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

13:05 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 20. del

13:30 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 34. del

13:55 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 38. del

14:05 Beyblade

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 40. del

14:25 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 10. del

14:50 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 7. del

15:10 Legende Chime

★★★☆☆ Animirani, 3. sezona, 1. del

15:35 Čudežna ura Yo Kai

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 21. del

15:55 Nikova tablica

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 10. del

16:20 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 11. del

16:24 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 11. del

16:35 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 11. del

16:45 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 9. del

17:10 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 49. del

17:25 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 50. del

17:40 Živalice

★★★☆☆ Dokumentarni, 1. sezona, 4. del

17:45 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 8. del

17:55 Pikica in Pepermint

Risanka, 1. sezona, 78. del

18:05 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 1. del

18:15 Robocar Poli

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 45. del

18:30 Super krila

★★★☆☆ Animirani, 1. sezona, 19. del

18:55 Pixi in čarobni zid

Risanka, 1. sezona, 20. del

19:10 Kraljevska akademija

★★★☆☆ Animirani, 20. del

19:30 Grizzy in glodavčki

★★★☆☆ Risanka, 1. sezona, 4. del

19:40 Divja brata Kratt

★★★★☆ Animirani, 1. sezona, 35. del

20:00 Beyblade

★★★★☆ Risanka, 1. sezona, 41. del

20:25 Ben 10

★☆☆☆☆ Animirani, 1. sezona, 39. del

20:35 Transformerji: Roboti pod krinko

★★★☆☆ Animirani, 2. sezona, 11. del

21:00 Dr. Oz

★★☆☆☆ Pogovorna oddaja, 5. sezona, 17. del

21:40 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 1. sezona, 35. del

22:20 Utripajoča srca

★★★☆☆ Telenovela, 1. sezona, 36. del

23:05 Nočni program